Davina Claire

14. ledna 2016 v 16:43 | AriaLissa |  The Originals & The Vampire Diaries

Davina je velmi silná a mocná čarodějka. I přestože se nám na počátku příběhu představila jako krutá, nemilosrdná, cílevědomá čarodějnice, její osobnost je prozářena citem, zranitelností a věrností. Její činy pramení z bolesti a neutišitelné touhy po prostém lidském životě. Je velmi umělecky nadaná. Své emoce velice často přenáší na plátno v podobě kreslení a v dětských letech velmi ráda hrávala na klavír.
Davina vyrůstala mezi ostatními čarodějnicemi v New Orleans. Jejími nejlepšími přáteli byl lidský chlapec Tim a Monique Deveraux, neteř čarodějky Sophie Deveraux. Její poklidný život byl však narušen, když dovršila šestnáct let a byla vybrána jako oběť pro sklizeň, což je rituál, při němž jsou obětovány čtyři mladé čarodějky, aby bylo obnoveno propojení mezi ostatními čarodějnicemi a moci jejich předků. Čtyřem vybraným dívkám bylo však řečeno, že jim bude pouze zasažena rána do dlaně, jež je přivede do magického spánku, z něhož se zanedlouho probudí. Dívky tedy považovaly účast při sklizni za čest.

Jakmile byla příprava dokončena, první předvolané dívce bylo podříznuto hrdlo, což vyvolalo mezi ostatními děvčaty vlnu paniky. Rituál se marně pokusila zastavit Sophie Deveraux, hledajíc oporu u své sestry Jane-Anne. Davina volala o pomoc svou matku, ta se k ní však postavila zády. Nikdo nebyl ochoten pro záchranu mladých dívek něco udělat. Když se Daviny začalo zmocňovat zoufalství, sklizeň byla přerušena útokem Marcela a upírů z jeho vnitřního kruhu. Zbývající dvě dívky, včetně Monique byly zabity. Davina však byla zachráněna právě Marcelem a odvedena do úkrytu v místním kostele. Jelikož byla poslední vybranou dívkou, jíž se povedlo přežít, prostoupila ji moc všech padlých účastnic sklizně. Nezbylo jí, než doufat, že se jí podaří přežít do konce sklizně , zbavit se tak svých schopností a žít obyčejný lidský život, po němž vždy tolik toužila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama