Elijah Mikaelson

15. ledna 2016 v 16:42 | AriaLissa |  The Originals & The Vampire Diaries

  • rozumný a seriózní člen rodiny Mikaelsonů. Vznešený Původní upír.

Elijah Mikaelson je příkladem upíra, který svou roli na světě bere vážně. Svou sílu upíra nezveličuje, nezabíjí na potkání a ani kvůli krvi. Dalo by se o Elijahovi říct, že se jedná o nejvíce seriózního upíra vůbec.

Elijah pochází z rodiny Mikaelsonů, která má kořeny v 10. století. V dávných dobách se jeho rodiče rozhodli, že na svou rodinu uvalí kouzlo, které je přede všemi ochrání. Stručně řečeno, proměnili se na upíry, čímž získali nesmrtelnost. Elijah se svého nového já zděsil, ale poté je přijal a akceptoval sebe sama jako upíra.

Elijah je nejvíce postižen svým nevlastním bratrem Niklausem, kterého nikdy nedokázal přimět k tomu, aby páchal dobro, místo zla. Za celou dobu své existence se sním jen párkrát pohodl, proto mezi bratry panuje nepřetržité nepřátelství, které mírní pouze fakt, že jsou bratři.

Dobrotivý a rozumný upír, to je Elijah. Po své proměně na upíra nezneužíval svých schopností, proto proměnil minimum lidí na upíry. Je o něm známo, že se nerard dělí o své city, protože vždycky, když je někomu dá, tak dotyčná žene zemře.

Elijah už ztratil víru v jenotu své rodiny, ale nová naděje se zablýskla, když jeho kamarádka Hayley otěhotněla s Niklausem. To dítě, které se narodí, může být světlou stránkou rodiny Mikaelsonů, díky kterémuž by rodina přišla ke konečnému vykoupení.


Je Niklausův a Rebečin starší bratr. Svého mladšího bratra vroucně miloval a stál mu po boku, když se snažil zlomit kletbu. Nakonec se ale vůči němu stal, když Klaus pronásledoval a neutralizoval celou jejich rodinu, pomstychtivý a zapřísahal mu pomstu. Když narazil na Elenu, která byla posledním dílem do Klausovy skládačky, uzavřel s ní dohodu, která měla zajistit bezpečí všem jejím milovaným. Když však měl během rituálu ukončit jeho existenci, slíbil mu Klaus, že se shledá s jeho rodinou, a tak mu pomůže uprchnout. Klaus ho však zradí a s dýkou v srdci ho v rakvi přidá ke zbytku rodiny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama