Finn Mikaelson

17. ledna 2016 v 18:23 | AriaLissa |  The Originals & The Vampire Diaries

Je s největší pravděpodobností nejstarší Mikaelův syn a stejně jako jeho otec má k upírům odpor. Přesto se však velmi zamiloval, až se rozhodl se svou milovanou Sage strávit zbytek života, a tak ji proměnil v upíra. Kvůli neshodám se svým bratrem Klausem však s dýkou v srdci skončil na několik století v jedné z jeho rakví, které s sebou Klaus vozí všude s sebou. Osvobodil ho teprve Elijah a to s cílem pomstít se Klausovi. Když se ale k rodině přidává i jejich oživená matka Esther, připojuje se k jejímu plánu, jak zabít všechny původní upíry jednou pro vždy.

Finn je první syn Mikaela a Ester. Je starší bratr Eliáše, Kola, Rebeky, Henrika a mladší bratr Freyi. Finn je také starší nevlastní bratr Niklause Mikaelson a strýc Hope Mikaelson a synovec Dahlie.

Ze všech jeho sourozenců, Finn má nejužší vztah s jeho matkou. To je uvedeno ve třetím období The Vampire Diaries, že je přísně loajální k jeho matce, a věří, její záměry jsou nejlepší, protože byl ochoten obětovat zabít Klause. Chování a postoj Finna je to, co jeho sourozencům nelíbí.

Finn byl schopný uniknout zničení druhé strany, jak je vidět na konci prvního období finále. Byl vzkříšen jeho matka Esther a umístí se do těla mocného čaroděje jménem Vincent Griffith. Opět, Finn úzce spolupracoval se svou matkou v úsilí dostat jeho sourozence, aby se přenesli smrtelných těl. Oni odmítli a byli antagonizováni něj pro většinu sezóny. Finn skutečně zabil smrtící kletbou svého bratra Kola.

Finn se později sejde s jeho dlouho ztracenou sestrou Freyou, a hledal s ní způsob, jak zastavit Dahlii. Klaus ho málem zabil v jeho čarodějnice podobě, ale je zastaven Eliášem. Freya se zdá, že pomáhá Finnaovi od svých bratrů. Finn prosí Freyu, aby ho zachránila. Ta řekla Finnovi, že nebude nikomu ubližovat a chytí ho do jejího talismanu, aby byl v bezpečí.

Finn je druhé dítě a nejstarší syn Mikael a Ester. Chlapec se narodil do šťastné rodiny. Byl velmi blízký své starší sestře Freye, šplhal s ní na stromy, když chystali neplechu. Esther používala k jejich volání Hugina a Munina, pá havranů, kteří sloužili jako poslové Odina ve skandinávském bájesloví.

Když bylo Freye pět let, jejich štěstí bylo rozbito, když Dahlia, starší sestra Esther, přišla, aby si odvedla Freyu. Toto byla část dohody obou sester, když Esther žádala Dahlii, aby jí zařídila plodnost. Výměnou Esther slíbila každé prvorozené dítě z každé generace. Když se jí Esther pokusila oponovat, Dahlia hrozila vzít i ostatní děti, včetně Finna a nenarozeného Eliáše. Finn byl traumatizovaný jeho tetou a ztrátou sestry. Když se Mikael vrátil z bitvy, Esther mu řekla, že Freya zemřela na mor.

Rozhodl se ochránit zbytek svých dětí. Mikael a Esther, doprovázení Finnem a čarodějnickou přítelkyní Esther, Ayanou, opustili evropské vikingské kolonie. V Novém světě ve vesnici(budoucí Mystic Falls) žili v sousedství s vlkodlaky, kteří přijali novou rodinu a dovolili jim, aby s nimi žili.

Potom se narodil Eliáš a další sourozenci: Niklaus, Kol, Rebekah a Henrik. Finn už neměl k žádnému z nich tak blízko. Nikdy se nedostal ze stráty Freyi, nebo břemeno tajemsví sdílel a matkou. Mikael kvůli její ztrátě už nikdy nebyl jak dřív.

Když byl jeho bratr Henrik byl zabit během úplňku poté, co se on a Klaus vykradl vidět vlky, jejich otec Mikael přiměl Esther změnit je do první skupiny upírů (pomocí kouzla nesmrtelnosti), aby se zabránilo opakování tragédie.

Nicméně, objekt, který udělil jejich nesmrtelnost, by ji také vzít to pryč, což bylo starověké Bílý dub.Ale budou mít i jiné nedostatky včetně květin, které rostly u paty stromu, stříbrné dýky máčené v popelu stromu, které by je mohly dočasně neutralizovat a budou vždy mít konstantní touhu po lidské krvi.


Během jednoho takového krmení Klaus zabil člověka, který vyvolal vlkodlačí kletbu, kterou měl, a Mikael odhalil,že Esther měla poměr s vlkodlakem. Rozzuřený Mikael zabil milence své ženy a jeho rodinu, což vyvolalo válku mezi svými rasami, která trvá dodnes.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama