Hope Mikaelson

16. ledna 2016 v 16:02 | AriaLissa |  The Originals & The Vampire Diaries

Hope je hybridní dcera Niklause Mikaelsona a Hayley Marshall. Je vnučka Ansel, Esther Mikaelson a dvou nejmenovaných vlkodlaků, stejně jako nevlastní vnučka Mikaela. Je také neteř Freyi, Finna, Eliáše, Kola, Rebeky a Henrika Mikaelson, a praneteř Dahlie. Je také vzdálený příbuzný Lana a Cary. Je adoptivní mladší sestra Marcela Gerarda přes jejího otce. Díky jeho sňatku s Hayley, Jackson Kenner je nyní její nevlastní otec.

Byla jmenována nadějí tím, že svého otce, který vzal inspiraci z jeho nevlastního bratra Eliáše ze slov o jeho novorozeněti, že je naděje jeho rodiny. Její příjmení je Mikaelson.

Hope byla počata v The Vampire Diaries sezóně čtyři epizoda Bring It On, a bylo zjištěno, že Hayley je těhotná o čtyři epizody později v The Originals. Narodila se v The Originals v 1 sezóně epizodu v poslední epizodě. V důsledku jejího jedinečného dědictví, je na světě první vlkodlako-čarodějnicko-upíří hybrid. Vlkodlačí gen zdědila po obou rodičích, zatímco upíří a čarodějnický přišel od jejího otce, který je původní hybrid(upír-vlkodlak) a syn původního čarodějnice. Prostřednictvím své matky z Labonair linie, je Hope královský vlkodlak.


Přestože nebyla ani dva roky stará, Hope již prokázala zvýšenou informovanost, inteligenci a schopnost používat magii. Například, cítila, že jejich bezpečný dům se chystal explodovat v důsledku úniku plynu a jako mávnutím kouzelného proutku způsobila, aby auto přestat pracovat, aby zabránila Cami jet příliš blízko. To znamená, že Hope má potenciál být nesmírně brilantní a mocná čarodějka, když stárne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama