Klaus Mikaelson

11. ledna 2016 v 16:14 | AriaLissa |  The Originals & The Vampire Diaries

Niklaus pochází z rodiny Mikaelsonů, ale není jejich přímým členem. Po matce je sice Mikaelson, ale po otci ne. Jediné, co víme o jeho pravém otci, je, že byl vlkodlak.

Na začátku 10. století měla matka Esther o bezpečí své rodiny starosti, proto na všechny uvrhla kouzlo, kterým rodinu proměnila v upíry, čímž získali dar nesmrtelnosti. Ona sama se neproměnila, protože nemohla být čarodějka a upír najednou. Nejvíce to odnesl Niklaus, který začal pociťovat divnou změnu uvnitř sebe - stal se z něj vůbec první hybrid, který vznikl zkřížením upíra a vlkodlaka. Tím získal veškeré výhody obou ras, což z něj dělá velmi silné stvoření.

Od svého narození jej jeho nevlastní otec nenáviděl, protože byl potomkem jiného muže. Klaus to od svého otce neustále schytával, proto před otcem urchl a ten jej velmi dlouhou dobu pronásledoval.

Klausovým snem je vládnout městu New Orleans, protože mu právem patří, kvůli tomu, že si jej získal pro sebe. Během jeho nepřítomnosti se vlády ujmul jeho upíří potomek Marcel, který se nově získané moci nechce zbavit. Tím se dostávají do konfliktu, protože jen jeden muž může vládnout tak velkému městu.

Mezi Klausovy hlavní vlastnosti jednoznačně patří síla, hněv a touha po moci. Je to skvělý vůdce, touží po tom, získat armádu, se kterou by rozprášil všechny své nepřátele.


Je křížencem Původního upíra a vlkodlaka, který je nejnenáviděnějším a nejobávanějším Původním upírem. Původní čarodějka, jeho matka, na něj seslala kletbu, která zapečetila jeho vlkodlačí stránku, a od té doby zasvětil svůj život jejímu zlomení. Svému cíli se přiblížil, když poznal Katerinu Petrovu, ale ta, jakmile zjistila, jaký osud ji s Klausem čeká, utekla. Klaus se proto snažil najít způsob, jak kletbu zlomit bez dvojnice, ale než na to mohl přijít, dověděl se o Eleně a tak okázale přijíždí do města konečně naplnit svůj dlouho očekávaný plán. Uvolnění jeho vlkodlačí stránky bylo pouze prvním krokem v jeho plánu a tak se dále zaměřuje na stvoření hybridů, jako je on sám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama