Mikael Mikaelson

13. ledna 2016 v 18:07 | AriaLissa |  The Originals & The Vampire Diaries

  • zakladatel rodiny Mikaelsonů, mocný upír lovící své děti

Mikael je jedním z nejmocnějších upírů na planetě, který založil slavnou rodinu Mikaelsonů. Mikael pochází už z 10. století, kde žil se svou manželkou Esther. Spolu se báli o bezpečí své rodiny, proto Esther vytvořila kouzlo, které proměnilo všechny členy rodiny Mikaelson v upíry.

Mikael vždy praktikoval tvrdý rodinný řád, díky němuž měli jeho potomci být silní a poslušní. Odjakživa nenáviděl svého nevlastního syna Niklause, kterým opovrhoval, hlavně z toho důvodu, že nebyl jeho synem.

Všechny Mikaelsonovy děti otce zradily a daly se na útěk. Od té doby po nich Mikael pátrá a snaží se je dostat ať to stojí, co to stojí. Mikaelovy plány se nedaří, ale dočká se chvíle, kdy bude velmi blízko - v městečku Mystic Falls. Zde je ale poražen a zabit.

I když je Mikael po smrti, stále je tu naděje, jak jej přivést mezi živé. Druhá strana světa se začne bortit, Mikael toho využije a zláká mocnou mladou čarodějku Davinu, která jej jako jediná může zachránit.


Býval ve vesnici ve východní Evropě bohatým majitelem půdy. Po tom, co se s manželkou Esther přestěhoval do Nového světa, mu žena porodila sedm dětí. Rodina si byla celkem blízko, i když sám s Niklausem nevycházel příliš dobře. Ukázalo se totiž, že Niklaus nebyl jeho syn, ale pocházel z vlkodlačí linie. Esther měla poměr, a když se o něm dověděl, pronásledoval a zabil Klausova biologického otce a celou jeho rodinu, aniž si uvědomil, že tak začal válku mezi dvěma druhy, která zuří dodnes.

(je to hroznej debil.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama