Povídka Rosalyn - Kapitola 5

10. října 2016 v 20:06 | AriaLissa |  Rosalyn
"Já jsem Elizabeth," řekla Isabell své nové jméno, které používala už skoro sedmnáct let. Od té doby, co od ní odervali její holčičku. Ani jednou ji nezahlédla. Tahle holka ji něčím zaujala, a tak se rozhodla, že ji přetáhne na svou stranu. Nejdříve za pomoci nátlaku. Pak ho bude postupně uvolňovat.


"Když se přidáš k našemu klanu, můžeme si užít spoustu zábavy." Zadívala se jí pevně do očí. Holka souhlasně zakývala hlavou. Jakmile si byla Elizabeth jistá, že to je bezpečné a že je holka ovlivněna na dostatečně dlouho, uvolnila nátlak a zeptala se: "Jak se jmenuješ?"

"Rosalyn."

"Tak pojď, půjdeme." Elizabeth se tiše radovala, že se jí to konečně povedlo. Ovlivnit upíra - to dokáže jen jeden proměněný z dvou milionů, a pak také jen Prvorození. To jsou upíři, kteří tady na světě byli jako první.

†††††

Rosalyn nechápala, co se s ní děje, ale bylo jí to jedno. Následovala by tu dívku kamkoli. Prošly okolo chlapcova těla, které je sledovalo bezduchýma prázdnýma očima. Elizabeth o něj schválně zakopla. Rosalyn ji následovala pryč od klubu. V tu chvíli ještě netušila, co Elizabeth doopravdy plánuje, nebo co je zač. Vše ale mělo vyjít najevo dříve, než by si Rosalyn pomyslela, kdyby nebyla pod ovlivněním.KONEC PRVNÍ ČÁSTI


Měla bych pokračovat?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lucka lucka | 12. října 2016 v 18:09 | Reagovat

Prosím pokračuj. :-D :-D  :-D Je to strašně napínavý :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama